Nauczyciele uczący w naszej szkole w roku szkolnym 2023/2024
NAZWISKO I IMIĘ
NAUCZANY PRZEDMIOT
INNE
Ambroziak Agata
biologia, przyroda
wychowawca kl. VIIA
Banasiak Magdalena edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IIIA Bańkowska Dorota nauczyciel wspierający Batory Stella
język polski
wychowawca kl. IVB
Beger - Malinowska Karolina
nauczyciel wspierający
Chrzanowska Anna
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. IIIC
Dwojak Anna
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. IB
Falacińska Monika religia Grzelak Irena nauczyciel wspomagający, Gutowska Elżbieta pedagog szkolny Hałas Iwona
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. IIC
Jałowiecka Ewa nauczyciel współorganizujący Kobyłecka Aleksandra matematyka wychowawca kl. IVA Kołodziejczyk Elżbieta
wychowanie do życia w rodzinie wicedyrektor
Korpus Barbara
język niemiecki, religia,
doradztwo zawodowewychowawca kl. VIIIB
Kowalska Anna informatyka Koziarska Ewa edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IIB Kutyła Katarzyna
plastyka
Kwiatkowska Justyna technika, muzyka,
doradztwo zawodowewychowawca kl. IVC Kwiatkowski Michał
wychowanie fizyczne wychowawca kl. VIB Kwiecień – Masło Sylwia
język polski
Lisicka Patrycja religia Łęcki Marcin wychowanie fizyczne Maciejak Sylwia
matematyka
Mackiewicz Grażyna język polski Marcinkowska Kamila
psycholog Modrzejewska Joanna edukacja wczesnoszkolna,
język angielskiwychowawca kl. IIID Nyc Klaudia
wychowawca świetlicy
Olborska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IC Ozorowski Grzegorz
nauczyciel wspierający,
wiedza o społeczeństwie,
edukacja dla bezpieczeństwawychowawca kl. VIIIA
Pater Marta
chemia, biologia
wychowawca kl. VA Pietruczuk - Dudkiewicz Sylwia nauczyciel wspierający Pytlak Lidia
wychowawca świetlicy
Pytlak Marzena
dyrektor
Skorupińska Urszula
historia
wychowawca kl. VIIC
Skrzeczyńska Anna edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IA Stańczyk Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. IIIB
Stelmach Anna
nauczyciel wspoierający
Sztank Ewa geografia Szymczycha Agata edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IIA Śledziewska Beata
logopeda
Świeczka Agnieszka
wychowawca świetlicy
Wachowicz - Matulka Katarzyna nauczyciel wspierający Wawrzkiewicz Liliana
język angielski
wychowawca kl. VB
Wisińska - Jaroszewicz Aleksandra nauczyciel SI Wojtan Anna
matematyka
wychowawca kl. VC
Wojtan Janusz
język polski, fizyka
wychowawca kl. VIA
Woźniak Aneta
biblioteka
Wykrota Edyta język angielski wychowawca kl. VIIB Zawadzki Cezary wychowanie fizyczne Zgierska Agnieszka język angielski